| bluesky a întrebat:

De doua nopti visez ca ma impac si ca ma sarut cu fostul prieten! Ce credeti ca inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| devilll a răspuns:

Io visez de aproape doi ani si inca ''visez''

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca iti doresti asta foarte mult. Nu te gandi ca daca ai visat se va intampla. De obicei astfel de vise ne arata dorintele noastre cele mai mari. Dupa cum mi-ai mai spus si eu stiam vrei foarte mult sa te impaci cu el pentru ca tii la el.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu inseamna nimic...si mie mi se intampla asta happy adormi cu gandul la el...winking

mariana
| mariana a răspuns:

Posibil ca te gandesti inca, foarte mult la el si tii la el, chiar daca te-ai despartit, asa ca, inceraca sa-ti clarifici sentimentele si atunci sigur ca, tu vei gasi raspunsul potrivit la intrebarea ta.
Eu iti doresc sanatate si sentimente calde pentru cine merita compania ta.

| Luori a răspuns:

Du-te si incearca asta in realitate sa vedem ce inseamna laughing

| JeSa a răspuns:

Buna!, inseamna ca se gandeste si el la tine!, asta stiu... dar totul e ceva superstitios. Sa fii iubita, pa!

| Leea1234 a răspuns:

Ce inseamna!
inseamna, ca te gandesti mult la el, la impacarea voastra si noaptea visezi ceea ce ti-ai dorii sa se intample, subconstientul e de vina!

| crizantema a răspuns:

Paradoxal, dar inseamna ca incepi sa treci peste toate, incepi sa lasi totul in urma... dupa momentele cele frumoase avute impreuna, vor veni si cele urate. Curand totul va fi domeniul trecutului...asa a fost de fiecare data la mine si totul a fost ok big grin

| ailin a răspuns:

Ca nu ai reusit sa treci peste asta
si ca subconstientul tau e incarcat cu amintirea lui
nu t apuca sa crezi ca o sa s intample asta e doar un vidbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Me23 Tia a răspuns:

Ca ai devenit obsedata? cred... fara supararebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ai nemultumiri cu actualul sau esti atat de multumita de el incat ti-e frica sa nu se schimbe nimic intre voi. iar daca nu ai pe nimeni inca te mai gandesti la fostul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tu tii la el enorm dar impacarea voastra, din pacate, se va efectua numai in vis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca il iubesti atat de mult pe actualul, incat nu stii cum sa faci sa o pui cu fostul.de la gand la fapta ...doar un pas.hotul neprins, negustor cinstit, ca asa a ajuns dragostea acum si sinceritatea, o negustorie. au pret. dar cu minus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Subconștientul îți face feste.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna ca in adancul sufletului tau ti-ai doriii sa fie din nou alaturi de tine... pusy ai grija de tine