| Julyett a întrebat:

De ieri ma dor sanii si sfarcurile la atingere.
Trebuie sa imi vina si ciclu -deja mi-a intarziat cateva zile. Din aceasta cauza sa fie durerile la nivelul sanilor? Am citit undeva ca si din cauza frigului apar dureri.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat cand iti vine ciclu te dor sani sau burta... Poate iti cresc:*

| Flaviucu a răspuns:

Se poate si din cauza ca iti cresc.

Răspuns utilizator avertizat
| AlleAlllexandra a răspuns:

Poi...Da,s-ar putea de la frig. S-au ca iti cresc, daca ai pest 15-16 ani nu-ti mai cresc. Maseaza-te cu o crema hidratanta, strange-ti sani cu o fasa elastica, nu mai purta sutien, poarta o bustiera cat mai lejera. Fundaa?

| Fatanumarul1 a răspuns:

Maseaza-i cu apa clocotita:*