| anca94 a întrebat:

De la cate saptamanii ale sarcinii ai greturi, pofte, etc? si de la cate sapatmanii iei in greutate si iti creste burta? adica eu sunt in 9 saptamanii si am greturi cam de o luna dar burta nu mi-a crescut deloc nici macar un cm si in greutate nu am luat deloc.

5 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Asta depinde numai de organismul tau.

| Brandusha16 a răspuns:

@alexicã ea a pus aceasta intrebare ca sa fie ajutata nu s.o critici.
@anca94 depinde de organism. spre exemplu, mama cand era insarcinata cu mine nici nu stia ca e insarcinata pentru ca n. avea greturi, n. avea nimiclaughing. deci depinde de organismu` tau kiss. nasteree usoara sh f fie sanatos >big grin

| IleanaConsaZeAnA a răspuns:

Ai 17 ani si ai copil? Nu te judec eu am 18 si am. Dar crezi ca parintii tai sunt de acord? Mai vorbeste cu ei! Cat despre ce intrebi tu, cred ca depinde de organismul tau.

| AlexicăHD a răspuns:

Din userul tau deduc ca esti din 94 ceti mai place viata ai si copil ha?>>?

| anca94 explică:

Intreb aceste lucruri tocmai pentru ca nu stiu daca sunt insarcinata...