| CatincaRusu a întrebat:

De la ce varsta baietii se gandesc la sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca pentru multi probabil va pare ca fiind neverosimila sau incredibila afirmatia mea, in cazul a foarte multi baieti in momentul intrarii in erectie a penisului lor, apare si dorinta sexuala si acest lucru se intampla incepand din anii copilariei. big grin

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Oarecum adevarat, o zic in cunostiinta de cauza, dorinta sexuala apare mai tarziu, dar nu si curiozitatea, de exemplu desi ma masturbez din copilarie, primele fantezi au aparut in preadolescenta, in rest ma foloseam de memorie, iar inainte de asta incepusem sa ma excit fara sa stiu cauza cand aveam 4-5 ani.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Teoretic vorbind la pubertate se declanseaza dorinta sexuala, valabil la ambele sexe, 13-15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gradinita

| NRazvan a răspuns:

Se gandesc la sex cam de cand se apuca de masturbare. Te apuci de masturbare tocmai din curiozitatea de a vedea cum este sa faci sex.