| ClassyMadafaca a întrebat:

De la ce varsta se poate uda o fata atunci cand se excita?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand organismul ajunge in perioada de pubertate si incepe sa se dezvolte sexual. Nu e o varsta fixa.

| RAY a răspuns:

Nu exista o varsta, atingerea zonelor intima o fac copii inca de la 3 ani

| corbulalbrosu a răspuns:

Secretia vaginala mai abundenta care umezeste zona vulvara este provocata de excitatie si incepe sa se manifeste din momentul atingerii varstei pubertale. Aceasta varsta poate varia de la fata la fata dar de obicei apare/se situeaza in jurul varstei de 9-11 ani. Sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este o anumita varsta. Fetele se uda atunci cand organul sexual a ajuns la o anumita maturizare pentru a se uda.

| Idkidk a răspuns:

Nu e importantă vârsta.winking

| Idkidk a răspuns:

Pe la 9-11 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma ud, chiar de nu ma excit, dar sufar de gatism.Varsta nu prea conteaza.

| kaia2343 a răspuns:

Nu importa, asta e ceva normal cind fata se uda cind este excitata, baietilor le este chiar placut asta, importanta este ca tie sa-ti fie placut unde te atinge sau cum..etc.