| uiteasa a întrebat:

De la prieteni foarte buni la iubiti. ce parere aveti? avantaje si dezavantaje. va rooog ajutati-ma :*

Răspuns Câştigător
| byancutza a răspuns:

Avantajele pot fi k va konoasteti foarte bine deoarece ati fost inainte amici, dar dezavantajul este acela ca atunci cand te vei desparti de aceea pers daca va veti desparti nu veti mai putea fi cum ati fost o data prieteni foarte buni chiar daca ati vrea

1 răspuns:
| Picasso a răspuns:

Hmmm pai avantajele la iubit este ca e iubitul tau sti tu : kissuri, dragoste etc! Un dezavantaj ar fi faptul kci la el nu te poti descarca. unul din motive ar fi "rusinea" in schimb la cel m bun prieten al tau, comunici mai muult, merge sa te descarci mai repede la el (gen: ce iti plc si ce nu iti plc la "iubit"), chiar lui ii poti cere sfaturi, si dezavantajul la "cel mai bun prieten" ar fi k se oftica ca ai iubit tongue!