| Isssa_7171 a întrebat:

De unde stiu ca am orgasm? Cum e? ce simt? mie imi curge ceva?

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

@maria cred ca era OMG *pitzi alert pitzi alert yawn*laughing
atunci cand simti ceva ff misto cand faci sex pune-l sa-ti dea limbi sau ceva de genu^^ lamurit?

| Ирина19 a răspuns:

Orgasmul il ai atunci cand simti o placere nebuna de iti vine sa tipi si in acelasi timp iti curge un fel de lichid.

| boboletzo a răspuns:

Ai orgasm cand simti ca ajungi in puctul maxim al placerii,cand simti ca ti se incordeaza toti muschii, de obicei nu curge nimic, dar ai un lichid acolo.un fel de secretie...

funda? plz

| boemdancehaha a răspuns:

Orgasmul este placerea pe care o ai. Adica daca te simiti foarte bine si scoti tot felul de sunete de placere.

| Miky503 a răspuns:

laughing OMeGe! atat pot sa spun.