| baby_4423 a întrebat:

Dece cand ii spui cuiva ca il placi se indeparteaza de tine adica dc nu mai vb cu tine cum vorbea inainte etc?

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Poate el nu are aceleaşi sentimente pentru tine, şi nu vrea să te facă să te ataşezi şi mai tare de el, iar apoi să suferi.

O seară plăcută!

| Sweet111 a răspuns:

Pentru ca atunci cind afla isi schimba si el sentimentele fata de tine! devine mai rusinos si se comporta asa pentru ca se teme sa nu dae gres cumva. si sa nu-l mai placi etc.winking

| Nicky29 a răspuns:

Posibil pentru ca el nu te place.

| Any a răspuns:

Dupa parerea mea spun ca poate persoanele pe care le cunosti sunt putin timizi sau nu vor in acel moment o relatie.

| IooMar a răspuns:

Poate este din cauza timiditatii, dar nu este neaparat cazul, poate el nu vrea de la tine ce vrei tu de la el si de aceeawinking

| anonimanonima a răspuns:

Depinde

| sadhna a răspuns:

Pentru ca de obicei le e rusine sau teama dar nu este nimic neobisnuit stai linistita asa am facut si eu la inceput cand mi-a zis iubitul meu ca ma place iar acum, vb stam impreuna din astea.

| AndreizZ98Zz a răspuns:

Poate pentru ca nu a mai avut o prietena in viata lui :? Saaaaau poate pentru ca nu te place sau poate il enervezi.Lasal cateva zile singur asa e cel mai bine happy

| tas3linh0 a răspuns:

Sunt exact in aceeasi situatie cu tine. si imi pare rau sa zic dar in cazul meu este ca nu prea ii place de mine. si cand i-am zis a aruncat direct prietenia noastra in joc daca mai continui. sperand ca ma va face sa renuntz la ideea ca vreau sa ma bag cu ea si sa ramana lucrurile asa cum sunt. adica sa ramanem foarte buni prieteni.