| Yollanda;x a întrebat:

Deci acum cateva zile eram eu impreuna cu 2 prietene de-ale mele foarte bune pe o banca. Vreo 7 baieti ne-au remarcat si au venit la noi. Prietenele mele au plecat pe alta banca si eu am ramas cu ei. Ma tot intrebau tot felul de chestii, dar nu i-am bagat in seama deloc. Au vazut ca nu le dau nicio atentie si au plecat. A doua zi iar au venit la noi, dar iar nu i-am bagat in seama. Eu fiind fff frumoasa toti se bagau in vorba cu mine. Unul dintre baieti, cel mai frumos din grup, imi tot zicea: "aoleu ce frumusete", " ia uitati-va ce sani mari are fata asta frate". Pana la urma am plecat de acolo ca incepusera sa spuna prostii si sa se uite sub fusta mea. Am facut rost de id baiatului ala super frumos de la o fata care il cunoaste si vreau sa-i spun ca-l plac mult, dar parca nu as vrea sa fiu cu el pentru ca e prea obraznic pentru mine. El are 14 ani, dar pare de mai mult, iar prietenii lui 15-18. Ce sa fac!? E asa frumos, nu mi-l pot scoate din minte! Cat as vrea sa ma feresc, ma tem ca ma indragostesc crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne... ce curva poti fi. du-te fata p centura oh go on. si eu arat f bine dar nu fac baz baz din asta straight face. culcate cu el ca doar de asta essti buna panarama straight face.

M-am plictisit de aatatea tarfe frustrate ca tnh oh go on

22 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Tu:Eu fiind fff frumoasa toti se bagau in vorba cu mine.
mama ce modesta esti! nu crezi ca esti cam plina de tine?!?
ala te place pentru sanii tai si tu il placi ca ti'i complimenteaza. ce sa zic!
asa generatii ce suntem! nu am nici o treaba cu tine si nici nu ma intelege gresit da ai atitudine de *****.
ce te astepti?!? sa iti spunem ca esti minunata si ca ar trebui sa fii cu acel baiat care te va lasa insarcinata?
hai ne lasi :-J

| OanaG a răspuns:

Observ ca te lauzi, si esti foarte laudaroasa, pai daca tot ai id`ul lui treci la atac, iti place zii, nu-ti place valea...sunt baieti.Ai de unde alege din cei 7 crai.

| Sapphire a răspuns:

Astia faceau misto de voi, adica mai exact de tine, ca tu ai ramas cu ei. Pare a fi un tip superficial, care pune accent mult pe aspectul fizic avand in vedere ce ne-ai zis si in plus e si nesimtit. Cum sa te uiti sub fusta unei fete? straight face
Eu nu as accepta asa ceva. E de prost gust.
Incearca sa il uiti. Daca acum a facut asa, cand o sa fiti impreuna (daca) cum crezi ca s-ar purta cu tine? Te-ar atinge non-stop pe sani, fund si nu te-ar privi in ochi in timp ce vorbeste cu tine, ci s-ar uita la decolteul tau generos. Nu merita dupa parerea mea. happy
Balta are destul peste. Mai sunt baieti pe lumea asta si frumosi si respectuosi. Trebuie doar sa fi atenta unde "pescuiesti". Succes! :*

| bOse a răspuns:

Din cate spui tu, referitor la remarcile facute de ei probabil erau niste tuciurii mizerabili care se dadeau la tine si trebuia sa pleci cu prima ocazie.

| claudiea79 a răspuns:

Fata pune mina pe carte invata fa liceul angajeaza-te undeva. gaseste un baiat cuninte si bun la suflet cu care sa fii.lasa toti golani de pe strada. iti poate face rau. decit sa isi bata unu joc de tine si sa rida cu prietenii lui de tine mai bine asteapta sa faci 20 de ani. barbatii buni la slflet care se poarta bine cu tine sint buni nu cei frumosi.mai bine stai cu prietenele tale. invata sa gatesti. lasa baietii

| ClaraZ a răspuns:

Ce modesta esti... Aaa si tu il placi doar ca "e asa frumos"?oh go on

| rico1991 a răspuns:

Frumusetea nu de dobindeste prin supusele tale ci prin afirmatiile altora retzine lucrul acesta happy inacerca sa preciezi mai mult parera latora decit parea ta despre sinehee hee

Mult noroc happy baiatul acela daca te-a remarcat iar tu esti foarte sigira pe frumusetzea ta happy nu poate sa te aprecieze deict din punct d evedre trupesc
Sufletesc, ramane sa fii descoperita, multa bafta,

FII MAI MODESTA CU PERCIERILE LA ADRESA TA NU MAI FII atit de NRCISISTA! ( cauta dex )

| maria ;x a răspuns:

Dc ai numele Yollanda si nu ai Modesta?oh go on frate?! ne lasi cu astea, daca ne-am lauda toti asa unde s-ar ajunge?raised eyebrows
Si app daca vrei un sfat sincer...lasa-l! Facea doar misto, tu nu ai plecat cu prietenele tale, deci din asta se inteleg multe lucruriwinking
"se uita sub fusta mea" si din asta reiese ca i-ai permis deci...
"Pana la urma am plecat de acolo ca incepusera sa spuna prostii" la 14 ani chiar nu iti dai seama ca face misto?raised eyebrows Ca doar esti fffffffffffffffff frumoasa\laughing/ si presupun ca ai uitat sa zici si ffffffff desteapta...
Nu mi-o lua in nume de rau dar nu e de bine ce faci...
Doamne...straight face

| cccristi a răspuns:

Asculta parerea unui baiat cu experienta, te va uita in 2 saptamani

| pauladrian a răspuns:

Omg, ce sunt si cu pustii din ziua de azi oh go on

| alee_3151 a răspuns:

rolling on the floor. Bai da chiar ca esti modesta? De unde stii tu ca esti asa frumoasa? rolling on the floor). Bai tu ai grija de tine si fusta tahee hee Ca poate in viitor o sa ajungi... hm. cam usoara laughing. tu cati ani ai? 12? lasa tu baietii si traieste-ti copilaria. scuze ca sunt prea directa :*

| liaa a răspuns:

Te inteleg dar te-ai gandit ca se poarta asa cu toate fetele care arata bine si ca s-ar putea sa fie un fustangiu sau ca spune acele cuvinte ca sa-si impresioneze prietenii

| 2l3xandra a răspuns:

Pai din cate ai spus u pe aici e un smecheras de cartier daca u ai 14 ani e oke vb cu el si vedeti ce iese da daca esti mai mare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fff modesta esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic rau in a te indragosti...si poate e obraznic dar daca vede ca il placi mult poate o sa se poarte mult mai frumos cu tine...happyhappyasa sunt toti baietii panala urma pana se mai cumintesc ei tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) si tu il iubesti dupa ce a spus prietenilor lui despre tine laughing asa se face ma? daca iti spune ca ai sani gata il placi laughing azi asa, maine il lasi sa puna mana? gata ca oricine poate spune ca esti frumoasa dar nu asa categoric tongue te vrea doar fizic daca e asa...si tu esti cam cu capu in nori tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un gangbang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Be friend with a dildo not with guy's laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huh... deci nu face confuzie, nu te indragostesti, tie ti se aprind calcaiele, e o mica mare diferenta, daca tu esti mai mironosita si nu vrei sa recunosti iti pun eu: intre voi va fi sex si atat. exista doua posibilitati
1. isi da seama ca vrei si se va intampla
2. tu te vei preface ca esti indragostita si el iti va da cu flit
cam asta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pisi cautal culcate cu el si sa vezi c bine e mai ales intre sani ca tot st ei mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy interesant raspuns a castigat
in primul rand daca ai sanii mari si fundu bombata esti "BUNA" nu frumoasa, frumoase sunt fetele cu o infatisare placuta dar nu neg ca poti fi si asa happy
pune o poza ca uh la avatar sa te vedem si noi cat esti de frumoasa
cat despre tine si tipu ala. fai curte dar nu te lasa ca una ca doua trage de timp sa vedem de ce e in stare

| adolfhitler a răspuns:

Iasi trage o bataie lui ala laughing el putulica la 14 ani eu ma gandeam ca are 18-19 nu 13... sunteti niste copii mai aveti pana va maturizatiwinking