| schoky a întrebat:

Deci, am cunoscut o fata bine, bine de 1 saptamana, o cunosteam si dinainte, dar de abia acum ne-am imprietenit mai mult. Prima data nu o placeam doar am devenit prieteni destul de buni, o ajutam cand aveam nevoie, ma ajuta cand aveam nevoie, eram suparat si ea era langa mine, viceversa, etc. Problema e ca eu am fauct-o sa fie cu prietenul meu cel mai bun, iar acum a inceput sa imi placa de ea foarte, foarte mult. Ma intreb daca i-as spune, as distruge o relatie de prietenie?

Răspuns Câştigător
| ILoveYouMore a răspuns:

Sunt fata si iti spun ca chiar daca este impreuna cu prietenul tau cel mai bun si tu o placi asta nu inseamna ca nu poti sa le spui ca si tu esti indragostit de acea fata. Cred ca ar fi mai bine sa spui pentru ca incercarea moarte n-are deci incearca si daca a mers sa imi spui si mie id meu e isabel_rabontu@yahoo.com

2 răspunsuri:
| schoky explică:

Am uitat sa va spun, ca, ea ete opusa stilului prietenului meu, e chiar stilul meu poate asta ma atrage la ea, eu sunt nebun dupa mzuica, si ea la fel, nu stiu ce sa fac, nu vreau sa distrug relatia de prietenie dintre mine si ea, e destul de stransa.Pfff, ma simt asa bine in preajma mea, inima imi bate de vreo 10x mai tare... chiar nu stiu ce sa fac, mi-e frica ca s-ar putea sa ma respinga si s-ar termina si prietenia noastra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu o faci