| TheOne_5413 a întrebat:

Deci.Am intalnit o fata si a fost... cum sa zic dragoste la prima vedere. Amandoi ne placem ii bine nici ca nu mi-as dori mai bine dar.Am ajuns la stadiul cu marele "Te Iubesc", fiind neexperimentat ce trebuie sa fac mai departe sa pastrez aceasta relatie cat mai mult...(orice raspuns ii folositor )(multumesc anticipat)!

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Respect-o ca pe tine insuti! Ascult-o! Iubeste-o si dragaleste-o tot timpul! Sunt multe sfaturi -pe care cu siguranta ca o sa le primesti, eu doar unul iti dau:spune-i si ei, ce ne-ai spus tu(foarte frumos de altfel) "nici ca nu mi-as dori mai bine!" In concluzie, poti sa-i spui :tu esti fata pe care am visat-o, dorit-o-nu-mi doresc alta in locul tau.etc.

3 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Urmeaza-ti inima fa c simti, lasa-te purtat de val! incearca sa afli cat mai mt despre sa, ascult-o fi incearca si fi atent cu ea pentru noi fetele orce detaliu konteaza!
mt norochappy

| acdcfan a răspuns:

Cum ce sa faci? Fii natural, asta este cel mai bine si pentru tine si pentru ea. Daca chiar o iubesti spune-i si gata. Dragostea si sinceritatea sunt cheia unei relatii fericite si de lunga durata.

| Andreea_8910 a răspuns:

Buna.Ar trebui sa faci exact ce simti pe moment, iar ceea ce faci sa nu fie "planuit" de dinainte. Fetele apreciaza mult baietii inventivi si care sa le surprinda mereu(in sensul bun). Orice gest frumos si la locul lui aduce un progres relatiei.Bafta.