| DorelSudoru a întrebat:

Deci, am luat cartela frog.am activat optiunea aia cu 6 euro care iti da detoate... apoi am primit un mesaj sa raspund pentru activare serviciului web and walk...am confirmat apoi am primit mai multe mesaje care ziceau sa astept setarile prin sms apoi sa salvez sms-ul in telefon pentru configurare.

Problema este.ca nu am primit sms-ul cu setarile. ce sa fac sa astept?

Voi ce ati facut?(in cazul in care ati activat si voi optiunea asta)

Ati avut probleme?

P. S telefonul meu se gaseste pe liste de telefoane compatibile de pe site
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Chriss_9624 a răspuns:

Dai mesaj gol la 9691.astepti sms de confirmare...o sa-ti trimita setarile le instalezi in telefon si apoi selectezi profilul WebnWalk! Bafta!

1 răspuns:
| Allkin a răspuns:

Prima data activeaza serviciul trimiţând un SMS gratuit la 1234 cu textul "A WI".
Apoi pentru setari automate incearca sa trimiti mesaj gol la 6381 sau la 4777.vezi care merge din astea doua.bafta