| SkaterBaa a întrebat:

Deci am un Nokia N95 8GB si am o cartela frog care imi ofera 250 mb trafic de date
Am incercat tot posibilu sa activez Web N Walk si aslte servici de internet (can am activat optiunea cu internet am primit mesaje cu doresti activarea serviciului X gratuita etc) si cand dadeam configurare automata mi se spunea ca nu este posibil pe telefonul meu!
Cum fac pana la urma?

1 răspuns:
| b06dan1x7 a răspuns:

1. trimite mesaj gratuit la 9691
2. asteapta primirea setarilor
3. salveaza setarile ca setari implicite in telefon, daca iti este ceruta o parola :1234
4. dupa urmeaza pasul cel mai greu: hai sa navigam cu telefonul pe net cum navigheaza astia cu vaporul...