| OPersoanaAnonima a întrebat:

Deci am o întrebare.Btw, 16 ani, băiat, nu am dat l*ba niciodata, dar mă uit la filme pentru adulți. Oricum, am incercat sa decalotez penisul, știti voi, dar parca era o pielita care nu se ducea până la capăt. Cum sa spun, ganditi-va la un pătrat legat de patru sfori in colturi. Când se decalotează gen 3 sfori se duc și una ramane, e doar o comparație. Și acea pielita e și cumva legata de gaura pe care iese urina gen. Penisul se decalotează bine, dar nu am coborât pana la inel de frica "pieliței" alea, că apare un disconfort, dar nu sunt sigur. Daca cineva a înțeles ce am vrut sa zic, idei despre situația mea, ce ar trebui să fac, ce înseamnă asta...mersi

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau este afectat de asa numitul,, FREN SCURT'' care este de natura congenitala si din acest motiv trebuie tratat cat se poate de profesional de catre un medic urolog printr-o operatie relativ simpla denumita frenuloplastie, adica o corectare prin metoda chirurgicala a unui defect din nastere, adica prelungirea atat a tecii frenului cat si a vasului de sange din interiorul acestuia. Multa sanatate! https://www.youtube.com/watch?v=evaB93Z7bsA