| EvilThoughts a întrebat:

Deci am o intrebare:fete s baieti:am un coleg la scoala si se tot uita dupa mine, si toata scoala zice ca ma place dar eu nu sunt sigura(k doar stiti cum se comporta baietii in ziua de azi.bine,nu toti)si stiti vorba aia:cine s-a fript cu ciorba sufla si-n iaurt. e mai mare decat mine cu 2 ani.(dar nu asta conteaza)am patiti-o sa ma indragostesc de cine nu trebuia si nu mai vreau sa gresesc din nou.am trecut foarte greu peste si pot spune ca si acum mai simt ceva.imi pare un baiat de treaba si sincer. e cam timid. dar asta nu e o problema.toata lumea zice ca ma place.de fiecare data cand ma vede ma baga in seama si cauta sa se aseze langa mine. ma apara cand se ia cineva de mine si asa mai departe. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| TVD13 a răspuns:

Te place si din cate zici nici eu nu cred ca e `un obsedat sexual` sau cv de genu asta cum st ceilalti baieti. Sigur te place. Da-i o sansa. Asa e in dragoste te indragostesti, plangi si iar te indragostesti:X:*

3 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Cred ca daca te place, ar trebui sa ti-o spuna. Lucrurile de acest gen, precum multe altele, se rezolva discutand clar ce si cum. Comunicarea este unul din cele mai importante elemente in orice tip de relatie.

| Tinkabell a răspuns:

Te place! e clar! mai ales daca e timid...happy esti o norocoasa acoorda`i o sansa! [de fapt el ehee hee ]

| MissMadness a răspuns:

Sigur te place...si eu am patit asta anul trecut, insa mie mi-a spus dupa trei saptamana ca ma place...
ar trebui sa-i dai o sansa