| Justonekiss a întrebat:

Deci am o mare problema.Acum o saptamana m-am despartit de prietenul meu pe care il iubeam si il iubesc ffff mult. A fost vina la amandoi dar mai mult a lui deoarece credea ca eu sunt vinovata si de certurile provocate de el.Ne-am despartit la vointa lui, eu am insistat sa ramanem impreuna dar lui ii e greu sa creada ca il iubesc si nu stiu de ce(probabil pentru ca nu am acceptat sa ma culc cu el.Eu aveam de gand sa fac asta dar nu acum deoarece nu sunt inac pregatita, am 17 ani). Cert e ca acum sunt terminatacrying((nu stiu ce sa mai fac ca sa mi-l scot din cap. El dupa o zi de la despartire sa impacat cu fosta lui prietena, care sta cu el doar ca sa ma faca sa sufar iar el sta cu ea doar ca sa se culcesad... Vreau neaparat sa-l uit dar nu stiu cumsad. Vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Ce nesimţit straight face porc! uite, e foarte urât ceea ce a făcut şi îmi pare rău pentru. tine sad incearcă să ieşi cu prietenele tale la film sau la cafea, fă orice activitate care îţi aduce zâmbetul pe buze! nu te merita, o să-şi dea el seamă mai târziu ce greşala a făcut oricum roata se întoarce de fiecare dată! o să vină altul, vei fi fericită iar el (fostul) vă păţii exact ceea ce a oferit, suferinţă şi dezamăgire, nimic nu merită baieţii ăştia angry... ai grijă de tine si va fi bine, ai încredere :* puup.

1 răspuns:
| Missperfect a răspuns:

In primul rand nu as vrea sa fiu in locul tau! Pai daca s-a despartit de tine si s-a impacat cu aia doar ca sa se culce cu ea e neserios si inseamna ca nu te iubea! Si daca nu esti pregatita nu esti si gata tu ignora-l(eu cred ca te insela daca deja dupa o zi s-a pus cu aia)Nu iti face griji ca iti gasesti tu pe altul care sa stea cu tine pentru ca te iubeste nu pentru culcat! succes!