| Lavy96 a întrebat:

Deci am un vecin...de fapt e si un prieten ca e fostul coleg de clasa al lui fratemiu si mai vorbeam si eu cu el cand se intalneau ei 2 si ne intelegeam bine.acum cand trec prin fata casei lui.la o distanta de vreo 100m(am niste treaba undeva) sau cand ne intalnim tot la distante mai mari el tot imi da Bip-uri si eu ii dau inapoi dar imi mai da si sms-uri iar eu ii trimit inapoi. m-a si chemat odata la un suc dar nu am mers pentru ca nu aveam chef.si imi trimite atatea semne pe mess, gen :*:*:X. Deci ce sa cred? dc imi da bip-uri, sms-uri si toate astea? Ma place? Cand se intalneste cu mine vorbeste foarte frumos si "finutz "
Eu am aproape 16 ani iar el 17 si ceva tongue

2 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

De ce trimite atatea semne?! Ca sa arate ca stie semnele?! O fi luat carnetu'.

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Lool. omu vrea sa tio dea la ochiu maro laughing.