| SexyChick a întrebat:

Deci am vorbit cu idiotul alaangry si mi-a zis ca s-a comportat asa cu mine ca a avut o zi proasta.si ca nu mi-a raspuns la telefon pentru ca era cu cemai buna prietena a lui si aia e foarte geloasa pe mine straight face si nu a vrut sa ne certam. si a zis ca mai bine luam o pauza pentru ca e aia geloasaangry cum ar trebui sa reactionez? ce sa fac in cazul asta? eu vreau macar prietena sa raman cu el...sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci vrei sa fii amica cu el bine, la aia care zice ca e geloasa pe tine dai una peste cap si vezi cum lasa ciocu mic dupa aia vb cu amicul tau si vezi poate o sa ramai bine cu el

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Lasa-l in plata Domnului ca e clar ca simte ceva pentru ea sau e prost bata!
Imi pare rau ca sunt directa, dar spune-i ca iti bagi ceva in ea de pauza si o terminati!

Daca il iubesti incearca sa vorbesti cu el, daca nu, apoi nu are rost sa iti bati capul degeaba cu un las!

| Bacemi a răspuns:

Cea mai buna prietena a lui geloasa pe tine? Probabil e de fapt iubita lui. Vrea sa o cucereasca si ea vrea ca el sa puna capat relatiei cu tine imediat. Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii ceri sa iti spuna ce se intampla cu adevarat.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Cred ca are ceva sentimente pentru ea daca a spus sa luati o pauza doar pentru ca e geloasa, cand tu esti iubita lui si ar fi trebuit, daca te iubea, sa nu renunte la tine doar pentru ca cealalta are fite.
Daca tii la el cu adevarat incearca sa vb cu el dar sa nu pari disperata dupa el, si daca nu mai vrea sa fiti impreuna atunci fi indiferenta chiar daca e greu.
Daca vrei, poti!
Bafta!happy

| SexyChick explică:

Mda... faza e ca el cu toate iubitele lui s-a certat din cauza fetei aliastraight face pentru ca e geloasa pe toate...si incearca sa il desprata de elestraight face e cam ciudata fata aia, si el nu sunt 100% sigura ca nu simte nimic pentru ea dar l'am intrebat si a zis doar ca tine mult la ea ca se cunosc de mici:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o idee mai buna! deci o iei de spate si-o duci undeva; apoi toarnai apa in cap(de aia rece); apoi bateo pe aia si apoi nu se mai inralneste cu el

| Trist a răspuns:

Mda. e nasol.lasal asa ca daca isi va da seama el daca tine la tine. dar e nasol stiusad