| GiGica34 a întrebat:

DEci am xy ani si cand ma masturbez imi vine ffoarte repede sperma. ( ma masturbez 1 data pe saptamanaa )) Dc Imi vine asa de repede? DAca ma abtin si nu ma mai masturbez peste 2-3-4-5-6-7 ani.;; tot asta o sa patesc?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zici tu ca poti sa te abtii 7 ani?
Eu zic ca nu reusesti nici 2 luni. Asta e, inaintand in varsta si avand o viata sexuala activa o sa se schimbe lucrurile

10 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Da happy. masturbarea este un orgasm fals, unii spun ca este bine altii nu, ca si fumatul el dauneaza fertilitatii dar totusi medicul nu are nimic impotriva la 5 tigari pe zi.
Sfat? lasa-te de asa ceva, incearca sa iti faci o prietena, iubeste si dai corpului tau sentiment REAL. CRede-ma nu iti bate joc de tine in halul asta.
Pa

| mat31new a răspuns (pentru Vrajitor):

Hai ca l-ai vrajit cu raspunsul asta.

| Vrajitor a răspuns (pentru mat31new):

Dis iz mai jab laughing

| mat31new a răspuns (pentru Vrajitor):

Nu-ti merge vrajeala cu engleza la mine tongue

| Vrajitor a răspuns (pentru mat31new):

Uai smug?

| mat31new a răspuns:

Da rolling on the floor

| loveyourkiss a răspuns:

Nu stiu cat de binee sa te masturbezi, dar stiam ca daca vrei sa nu iti vina asa repede trebuie sa ai antrenament

| Vrajitor a răspuns (pentru loveyourkiss):

laughing wtf. nuuuu lol nu prin masturbare pff e mai rau!
e vorba de actul sexual in sine, momentul spihicul gandirea etc

| loveyourkiss a răspuns (pentru Vrajitor):

Prin asta am vrut sa zic si eu, dar nu am mai scris

| Vrajitor a răspuns (pentru loveyourkiss):

Ok ^_^ :*