| anonim_4396 a întrebat:

Deci asa, suntem impreuna de 5 luni jumate.am avut parte de clipe minunate, si chiar tin la el.in ultima vreme am cam inceput sa ne tot certam, el nu ma mai intelege iar eu nu am rabdare sai rs calm si ma inervez si el la rindul lui face acelasi lucru.citeodata cedez eu si cer iertare iar altadata face el asta, si pare totul ok. dar uneori eu ma simt obosita de toate aceste certuri, si nervi...si in plus nu mai vreau sa-mi calc pe orgoliu si sa tot cedez. dar nici so termin cu el nu vreau.stiu ca as regreta dar si de certuri m-am saturat. ce sa fac?

5 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Pe scurt...Cam u Esti DE vina
Ca fata trebuie sa ii impui Niste Limite Dar si sa ai Mai multa Rabdare Cu el...
Succes

| Aniela2777 a răspuns:

Pai, stii cum se zice, o relatie fara certuri nu exista, incearca sa vorbesti cu el happy si sa rezolvati problemele

| chicka a răspuns:

Incerca sa ii spui ca ai vrea de acum in colo sa nu va, mai certati de loc, si incearca sa gasesti subiecte de la care sigur nu vor iesi certuri, iar daca te simti prea obosita, mai de graba nu sta in preajma lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incearca sa i vobesti cu calm si i ce i lace cel a ut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Off fetelor m-am saturat de certurii;( sad sad (sad