| love you soo much... a întrebat:

Deci dupa ce am facut peeting, am observat ceva pete de singe iar a doua zi dureri abdominale asa ca la ciclu, mentionez ca luna asta nu-mi venise inca, vreau sa spun ca a tinut 5 zile asa ca si ciclu...Si acum stau si ma gindesc oare ce sa fie? Ceva neinregula cu himenul si eu de frica nu am inteles sau poate chiar venise ciclul? Astept raspuns de la doamne.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil a fost menstruatia.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acele pete de sânge indică o viitoare menstră.
Deflorarea nu se face cu una cu două.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Emotiile si senzatiile intense puteau stimula declansarea ciclului.

Cat despre himen, daca nu ti l-a fortat manual, ar trebui sa fie ok! Ia o oglinda, si asezata, studiaza zona!

Daca nu stii cum trebuie sa arate, vezi ca saptamana trecuta am postat un link cu anatomia femeii!

| foxi a răspuns:

Cam confuza! acest peeting nu are nimic cu himenul! confunzi lucrurile!