| Daria a întrebat:

Deci e clar.Baiatul de care sunt indragostita nu simte nimic pentru mine...sadcum pot sa-l uit avand in vedere ca il vad in fiecare zi la scoala, in pauze si chiar nu-l pot evita pentru ca fara sa vreau ne intalnim in fiecare pauza si se baga in seama cu mine, asa aiurea, dar stiu din surse sigure ca nu ma place.sad
Deci cum pot sa-l uit, sa nu ma mai gandesc non stop la el?

Răspuns Câştigător
| raulfeel a răspuns:

Cu cat il eviti mai mult cu atata te vei gandi mai mult la el. din contra, incearca sa il vezi cat mai mult si sa incerci sa te fortezi sa ai sentimentul ca nu simti nimic pentru el. fa asta ca un fel de joc, ca un fel de concurs cu tine insuti.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci e clar pentru tine că nu trebuie să te mai îndrăgostești pe viitor de colegii de clasă!
O experiență te mai maturizează un pic. Este un hop care trebuie să-l treci, te stăpânești când îl vezi și mergi mai departe. Viața nu este corectă.
Pa, pa.

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Pai da ar trebui sa uiti de el ca asa o sa iti vina ocazii mai mari odata in viata sh uh o sa le ratezi eu as zice sa il uiti si sa astepti sa vina unu mai bun decat el

| pUphyK a răspuns:

Ehhh e greu te inteleg sunt in aceiasi situatie, dar trebuie sa fii tare cautati un baiat chiar daca nu estiintregostita te poti indragosti cu timpul, sau fala sa se indragosteasca acesta

succes draga,

cauta ma pe skype ( gutuleac.lica ) si mai vb daca vrei pupic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesc si eu acu dar la mine e faza ca o vad si afara laughing incerc so cuceresc luni big grin

| morena_7638 a răspuns:

Nu te forta... Dupaia te va durea sufletul...Mai tarziu, dupa ce vei afla(poate) ca te place si el iar tu l-ai uitat te va durea sufletul rau de tot si nu o sa iti poti ierta niciodata ca l-ai uitat