| Helpeeer a întrebat:

La scoala,e un baiat, dragut.Ne stim de multa vreme dar nu pot spune ca am vorbit prea mult.De ceva timp(cateva saptamani) se tot uita la mine in pauze,in timpul orelor si se tot baga in seama cu mine(avand in vedere ca inainte cred ca esxistau zile,poate saptamani in care nu vorbeam nimic).Si mie imi place de el, insa nu stiu daca lui chiar ii place de mine.Voi ce credeti? Urgenttt!

1 răspuns:
| Lvrkiosif a răspuns:

Daca imi dai o poza cu tine sau facebook-ul iti spun daca te place happy