| MaTeOGG a întrebat:

Deci e dubioasa intrebarea dar subt foarte curios. De la 1
3 ani si jumatate am inceput sa ma masturbez saptamanal, acum o fac mai rar dar chestia e, cand ajung la orgasm imi iese un fel de sperma transparenta si nu in exces. Dar odata, in timpul unui drum, am inceput sa am fantezii cu o fata buna (14 ani si eu si ea dar era in mintea mea ) si incep sa simt orgasmul. Ajung acasa, cand sa fac dus, era sperma normala. Ce se intampla? _
E normal?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, e normal. Gonadele tale s-au dezvoltat suficient încât să producă spermă.

| MaTeOGG explică (pentru mihai69):

Chestia e ca odata s-a intamplat. Asta a fost luna trecuta

| mihai69 a răspuns (pentru MaTeOGG):

Și de acum încolo se va întâmpla tot mai des, apoi mereu.

| MaTeOGG explică (pentru mihai69):

Ms;!

| SG1995 a răspuns:

"Sperma transparentă" e lichid preejaculator, acesta are rol iubifriant în timpul actului sexual, deci în concluzie, da e normal, ceea ce cel mai ciudat este că te masturbezi de 3 ani.

| MaTeOGG explică (pentru SG1995):

Dar rar. Adica cand am aflat o faceam saptamanal. Dupa 5 oara ce va de genul iar dupa am inceput sa o fac mai rar. Ex ultima data am facut-o luna trecuta.