| anonim_4396 a întrebat:

Deci...Este un baiat in scoala care imi place foarte mult.Acum ceva timp ma lua in brate ma saruta pe obraz,eu crezand ca el glumeste.Dar acum cateva saptamani mi-a spus ca ma place si ca ar vrea sa fim impreuna, dar eu l-am refuzat pentru ca cea mai buna prietena a mea a fost cu el. Dupa ce l-am refuzat nu m-a bagat in seama toata ziua, dar cand am plecat de la scoala a venit la mine si la prietenele mele, i-am spus la multi ani si a plecat.A doua zi tot la fel si dupa totul a revenit la normal intr-un fel doar ca vorbim mai putin.Acum se da la alte fete, le pipaie, sta pe langa ele, etc.Chiar acum ceva timp prietena mea mi-a spus ca el s-a pierdut oarecum in ochii ei. Help! Ma place sau nu?

2 răspunsuri:
| MarianDeluise a răspuns:

E logic ca se da la alta, odata ce l-ai refuzat. Baiatul te place, dar daca tu spui "Nu" thinking

| Adelin01 a răspuns:

Eu cred ca te place.