| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu cu iubita mea ne-am despartit, aveam 6 luni impreuna dar ea s-a despartit de mine asa cu una cu doua. deci vara asta am fost la lucru la mare si in timp ce eram acolo conversam cu o alta fata pe facebook, faza e ca noi doar conversam si mai faceam glumite despre sex si alte chestii, iubita mea a aflat si m-a luat la rost. Dupa ce am ajuns acasa, o saptamana intreaga doar cu asta m-a tinut, ca de ce am inselat-o. Eu nu prea cred ca am inselat-o pentru ca am vorbit cu fata aia pe facebook, nu m-am intalnit cu fata aia deci nu am putut sa interactionez cu ea pe viu, eu cred ca ce am facut eu se numeste "flirt". Iubita mea care se schimbase de la un timp, si incepea sa imi scoata ochii ca sunt ca ceilalti iubiti ai ei care au inselat-o, s-a despartit de mine asa simplu, nu e prima data cand ne despartim pentru lucruri banale si apoi ne impacam, dar de data asta cred ca m-am saturat sa imi mai bat nervii cu ea si cred ca mai bine o las de tot. Deci vreau o parere, ce am facut eu se numeste inselat sau flirt? Repet ca nu m-am intalnit niciodata cu fata aia si acum ca am ajuns acasa pierdusem legatura cu ea.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte multe fete /baieti sunt dezamagiti in iubire,in timp devine o obsesie,cand tu ai vb cu aia obsesia ei compulsiva a luat foc, pentru ca ne simtim dezamagiti,tot mai dezamagiti, depresivi in lumea asta rea si vicleana, ipocrita, daca o iubesti cu adevarat nu inteleg de ce ai avea nevoie sa vorbesti cu o fata pe fb, pe bune de ce ai avea nevoie in fine

| Doub a răspuns:

Da, se numeşte înşelat.

| Trollerul a răspuns (pentru Doub):

Ba omule cum sa fie inselat daca nu m-am vazut in real niciodata cu ea laughing)) ba chiar nici nu ma ascundeam de iubita mea ca vorbeam cu fata aia la caterinca pe facebook. Nici macar nu vorbeam cu fata aia despre o relatie sau ceva de genu.

| Doub a răspuns (pentru Trollerul):

Nu contează că nu ai văzut-o.
Presupun că nici ţie nu ţi-ar conveni să facă asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inselat virtual laughing
Nu are rost sa iti bati capul cu asta, treci mai departe fara remuscari happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inselatul nu se numeste inselat doar daca savarsesti fapte. Sunt suficiente cateva vorbe, ganduri. Tine minte asta!
Si, pune-te in locul ei, asa putin. Ti-ar fi placut daca ea ar fi procedat la fel? Nu cred!
Dar stii cum e construita lumea asta? Greselile altora le vedem atat de repede, dar ale noastra nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma asteptam mai mult de la cineva care poarta acel username. Ne-ai dezamagit, pe noi, organizatia trollilor sad

| DirviziuQ a răspuns:

Pai si tu daca nu flirtezi cu altapersoana in timp ce esti deja cu cineva nu il consideri tot inselat? Caci cam asta e. Nu-ti convenea relatia? Va desparteat. Macar acum fa-o definitiva.

| Oxymorone a răspuns:

Nu e frumos ce ai facut happy I-ai dat de inteles ca o iubesti si trebuie sa-ti dedici orice clipa pentru ea,chestia cu apropourile alea sau ce ai zis tu acolo sunt ciudat de suparatoare,sa stii ca orice femeie ar face la fel,dar dupa cum ai spus, ca te-ai saturat, nu o iubesti pe cea cu care stai, deci, gaseste o femeie care sa te tina ocupat chiar si la munca;-)

| Irina31 a răspuns:

Se numeste flirt si pentru ca ai avut o rpietena cand ai facut asta se numeste inselat. Nu ai auzit niciodata preotul la biserica zicand "daca cineva s-a uitat la o femeie si a pofti-o in inima lui a si preacurvit cu ea" - inseamna ca iti inseli partenerul daca te gandesti la alta persoana in timp ce inca esti cu ea. Sorry, this is the truth...

| RebecaManea a răspuns:

E greşeala ta

| BlackCh0ull a răspuns:

Intr-un final tu ai dreptate.Nu ai inselat-o, tu doar ai flirtat cu ea.Numa ca ea facea faze din astea pentru ca nu ii convine ca tu sa vorbesti cu alta fata despre 'sex'(poate ca sunt glumite dar ea le interpreteaza)Devine geloasa.winking..Deci in concluzie nu ai inselat-o, tu doar ai flirtat cu alta fata.