| karinacora97 a întrebat:

Deci eu iubesc un baiat pe nume Canti este foarte dragut cand trec pe langa el imi zice iubire, ce frumoasa esti, te iubesc si se baga mereu in mine insa cred ca in joaca imi da cu picioarele in fund ce draq sa fac ca il iubesc

12 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Incearca s ii explici ca te deranjeaza gesturile lui si sa nu le mai fac

| vlaaddd a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fii cu el love struck

| paramore a răspuns:

Wow ce mod nou de a cuceri o persoanathinking asa inapoiata sunt? pai mie dk imi facea un baiat asa lua bataie de-i sareau figurile din cap, si mai ales dk ma lua la misto cu vrajeala dinaia ieftina nici nu ma uitam la elstraight facesi u cica il iubestistraight facemah

| elyssa20 a răspuns:

Sincer cred ca e cam "mistocar". tie iti place cand iti da cica in "gluma"cu picioarele in fund? e jenant sincer.bafta si minte multa!

| chrystyna a răspuns:

E ilogic ce spui.Nu poti iubi o persoana pe care nu o cunosti, e doar o atractie fizca. Iubirea e muuuuult mai mult decat fluturasi in stomac.Si cum te poti simti atrasa de unu care te ia la misto pe fata(iti sp iubire desi nu st impreuna, te iubesc, etc), plus ca iti da suturi in fund. Ce sa faci? Sa ai mai mult respect pentru tine si sa te uiti dupa niste baieti care la randul lorsate respecte si ei si sa stie cum sase poarte cu o fata, nu toti nesimtitii ca si Canti asta.Ai grija de tine.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Trebuie să înțelegi că fiecare animal are ritualul propriu de împerechere. Tocmai ai aflat care-i al lui.

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Avînd în vedere situația de față, dacă te vei cupla cu el, vei mînca ocazional ciorbă de picioare în burtă. Așa că ai grijă.

Răspuns utilizator avertizat
| misscuriosity a răspuns:

Interesant...astepti cumva sa-ti sparga capul ca sa-ti dai seama ca nu e bun pentru tine? big grin

| alisa05 a răspuns:

Spune`i; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai tarziu, daca te va bate, vei accepta, tot pentru ca il iubesti?

| miny a răspuns:

Asta nu e iubire, tie doar iti place de el happy si faptul ca te badjocoreste este un lucru rau, tu nu ar trebui sa-i permiti sa iti faca astfel de lucruri. Daca chiar il placi ar trebui sa incerci sa vorbesti cu el sa ii spui ce simti, iar daca si el te place cu adevarat, ceea ce nu cred, o sa se deschida si el in fata ta big grin. In orice caz nu te supara pe mine dar nu merita afectiunea ta, un baiat ca el, tu meriti ceva mult mai bun!