| qieiqpalz a întrebat:

Deci eu ma plimbam linistit si am dat de un grup de copii, 4 fete, un baiat. Eu m-am pus la 5 metri de ei si am vazut o tipa draguta si ea se uita la mine si zambea si eu am zambit. Dupa si-a trimis prietena sa ma intrebe cum ma cheama si de unde sunt, i-am zis, dupa am plecat. Eu cred ca ma place dar eu acum sunt putin transpirat ca am umblat mult azi, nu zic ca miros dar daca ma va lua in brate eu pe spate sunt ud. Oare sa ma intorc si sa mai vorbim? Si ce am putea vorbi?

9 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu i-ai luat numarul de telefon, degeaba mai incerci sa dai de ea.

| qieiqpalz explică (pentru MihaiNicu23):

sad ce prost sunt dar apropo ce sa fac cu nr iei?

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Sa vorbesti, sa o inviti pe undeva...

| qieiqpalz explică (pentru MihaiNicu23):

Dae frate avea pantaloni scurti stramti nu avea buzunare ..ba da prost sunt oricum sad mai are rost oare sa ma duc si maine prin zona aia?

| qieiqpalz explică (pentru MihaiNicu23):

Oare mai are rost sa merg maine din nou prin zona aia?

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Poate ca va mai veni.

| qieiqpalz explică (pentru MihaiNicu23):

Eu am mai trecur dupa pe acolo si ori nu am vazut fata ori numai era interesata dar eu nu imi amintesc bine

| Emma30555 a răspuns:

Te duci, ii iei numărul de tel și poți sa te întâlnești alta data, ii spui ca ai putina treaba, dacă nu te simți confortabil cum ești.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru Emma30555):

Nu se poate. O fata ti-a oferit toate detaliile. A fost greu? Nu. Bravo Emma30555.