| Creioane COlorate:)) a întrebat:

Deci.Eu sunt cu un baiat dar nu mai imi place de el imi place de baiatul de care mi-a placut acum 2 luni.Si nu stiu ce sa fac.Am mai pus odata intrebarea Daca un baiat tot s tine dupa mine si ma baga in seama ca ma place sau isi bate joc de mine? Plss ajutativa... daca baiatul acela nu ma place ce sa fac ca mie nu mai imi place de baiatul cu care sunt? Funda mare mare mare:X

Răspuns Câştigător
| Euu12 a răspuns:

Buna, daca el se tine dupa tine si te cauta e clar ca simte ceva pentru tine sau ii place de tine, pentru ca nu ar umbla atat dupa tine daca ar vrea doar sa iti bata jocu de tine,,, iar in legatura cu sentimentele tale, poti sa incerci sa il convingi ca tu nu simti nimic pentru el si ca vreti sa ramaneti amici

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata, ar fi bine sa te rezumi la creioane colorate si la buchea cartii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am fost intr-o situatie ca a ta dar ia-m spus baiatului ca nu se mai poate si ca imi place de alt cineva si m-a lasat in pace dar dua 2 ani iar mi-a zis daca vreau sa stau cu el si ia-m spus pur si simnplu NU cel mai bine e sa fii sincera sa spui ce gandesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca nu iti mai place de baiatu cu care esti nu mai simti nimic dc sa mai stai? stai pentru ca esti cu el? si pentru ca esti cu el de asta stai? Nu merita viata trebuie traita apasa NEXT si treci la urmatorul.