| Flexx a întrebat:

Cand un baiat se uita la tine in continuu ce inseamna? am un coleg care i-a placut de mine si acum nu dar mi-e imi place de el mult si nu stiu cum sa il fac sa ma placa din nou. plss sfaturi.

Răspuns Câştigător
| DyaTigress a răspuns:

Buna. Daca vrei sa il cuceresti, fa si tu putin pe inabordabila. Cand il surprinzi ca se mai uita pe furisi la tine, zambestei timid. Incearca sa nu ii acorzi mereu, prea mare importanta. Cu cat te vei lasa mai greu cucerita, cu atat va incerca mai mult sa te faca sa il placi... sper sa iti fie de folos...

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă se uită în continuu se numește holbat și nu este politicos din partea lui!
Și de ce te uiți în trecut? S-au sfârșit băieții?
Pa, pa.