| anonim_4396 a întrebat:

Deci,imi întârzie menstruația de pe 9 Septembrie azi fiind 16, eu am facut 2 teste care au iesit negative,credeți ca mai este totusi posibilitatea sa fiu însărcinată? Acum o saptamana aveam greturi,acum nu mai am, simt ca innebunesc cu incertitudinea asta, iar la medic nu pot merge ca sunt si cu liceul, iar bani nu prea mai am si cu mama nu pot vorbi

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inteleg ca stresul te afecteaza, nu mai mananci, nu mai bei destula apa... poate nici miscare mai mult de drumu spre scoala nu faci. Astea-s mereu motivele pentru tot felul de probleme de sanatate la adolescenti.

| Mmn a răspuns:

Important..cand ai avut contact sexual ultima data. daca ai mai avut in trecut dereglari..si sa te confrunti cu intarzieri menstruale sau lipsa ei

| Onlyme3991 a răspuns:

Vorbește cu mine...si vei avea de toate și iți vor ieși și testele pozitive!?