| Rosierosie a întrebat:

Deci,eu am facut 2 teste de sarcina si au ieșit negative, dar imi întârzie menstruația. Eu cand am facut sex am fost pe ciclu...dar acum vreo saptamana eu aveam greturi oribile dar aveam si probleme la rinichi. Acum s-au oprit toate grețurile, credeți totuși ca mai poate fi vreo sarcina sau e doar o întârziere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonima188888 a răspuns:

Poate ai avut covid 19