| breakdancer a întrebat:

Deci imi place de un baiat care nu vrea sa stea cu mine si a aparut in peisaj o colega care ii tot zice ca "vaii ce bine ti-ar sta cu fata aia... da sa stii ca nu stiam c-o cunosti". El stie ca ea a luat id-ul lui si stie ca nu sunt asa de incuiata la minte incat sa pun pe cineva sa vorbeasca de mine, mi se pare chiar de prost gust si ma simt prost acum pentru ca stiu ca si el se simte nasol dupa toata faza asta. Ea are id-ul lui si nu stiu ce sa fac sa nu se mai bage, chiar i-am zis si ma minte ca n-a vorbit cu el, desi el mi-a trimis conversatia.
Ce-ati face daca ati fi in locul meu? Desi el zicea ca vrea sa fim doar prieteni, oarecum bate apropouri despre noi doi. Credeti ca se gandeste la asta? De cateva ore ma tot obsedeaza lucrul asta si ma gandesc la cele mai tampite chestii.

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Vb cu baiatul respectiv si spune-i sa nu o mai ia in seama pe fata aia