| StinK a întrebat:

Deci, imi place la nebunie de o fata de la mine din clasa,, ea stie.Suntem prieteni buni, vorbim. Am intrebat o daca vrea sa fie cu mine, si in momentul ala s a cam rusinat si de abia a spus cateva cuvinte:,, pai.nu stiu.nu prea am chef sa fiu cu cineva.,,
Am vorbit cu ea dupa pe mess, mi a zis ca suntem prieteni, DOAR PRIETENI. Mi a zis ca i a placut de mine, acum nu.Am rugat o pe o prietena de-a mea sa se imprieteneasca cu tipa si sa imi spuna daca ma place. Mi a spus ca ma place cam.87%.Nu mai stiu ce sa fac.HELP PLS

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

E cam evident! poate saraca s.a cam saturat sa te astepte si acum vrea sa te chinui si u pentru ea!
sp mereu cuvinte frumoase, incearca sa fiti cat mai apropiati in pauze, la scoala vb tot timpul cu ea p mess si dupa o saptamana 2 sp ca o placi mult si ca vrei sa fie prietena ta.nu cred ca te-ar mai refuza si a doua oara.
daca face asta, fete mai sunt! nu ca ea, dar mai sunt!

| Johnny_3797 a răspuns:

Salut,pe noi sa ne intrebi daca ea va fi deacort cu tine noi nu putem spune, tu doar stii raspunsul la intrebarea aceasta.Dar ceea ce spune prietena ei ca 87 % atunci cine stie,cel mai bine sa iesi cu ea la o plimbare si sa incepi a vorbi cu ea,despre ceea ca simti pentur ea si daca este vreo santa ca sa fiti imrepuna si deamu atunci vei stii ce si cum. Daca va spune da atunci desigur ca ve-ti fi impreuna,daca nu atunci ea nu simte nimic, dar daca va zice nu si va incepe sa te linisteasca una alta, atunci inseaman ca ea nu te iubeste dar te simpatizeaza si totuna ii pasa de tine.Bun dara succes happy

| yo_4965 a răspuns:

Ce intrebari stupide