| George000 a întrebat:

Deci m-am certat cu prietena acum 2 zile din cauza unei prosti. Deci stateam amandoi pe pat si ne uitam la un film si am inceput sa radem, si dupa aia am incep sa o sarut si sa o ating pe tot corpul:

Ea: Stop
Eu: Sunt doar curios stiu ca si tie iti place
Ea: Dar...
Eu: Oh nu chiar n-ai incredere in mine suntem de 1 an impreuna. Sti ca o sa te astept pana esti pregatita.
Ea: Esti un porc prost si nesimtit.

Dupaia a plecat si ieri mi-a trimis un mesaj in care sa o iert pentru ce a facut si ce a zis. Problema este ca nu stiu ce sa fac in viitor, daca o iert iarasi o sa ne certam, pana data viitoare... Cine a gresit aici?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ea a avut vina ca s-a purtat ca o nesimtita.

| Elysssa a răspuns:

Cred ca a facut putin pe disperata, doar sunteti de 1 an impreuna.Un sarut si cateva atingeri au speriat-o ingrozitor.Atat de speriata e? straight face I-ai spus clar ca o vei astepta,nici macar sa o atingi putin nu-ti permite? Te-a jignit,ceea ce nu-i deloc frumos.Daca si-a cerut iertare inseamna ca si-a dat seama ca a gresit,dar tu decizi daca o vei ierta sau nu,nici motiv de despartire nu e,nu cred ca este cazul,mai bine o intelegi ca s-a speriat si ii pare rau. Vorbeste cu ea si explica-i ca e normal sa va sarutati,sa va atingeti,daca nu e pregatita,macar atat dupa un an,daca nu, sa nu mai vina la tine acasa, nu o mai invita daca face pe speriata. Sper sa va rezolvati problema!

| PatyKan a răspuns:

Pfff...Amandoi ati gresit. Tu pentru ca nu ai ascultat-o cand ti-a zis sa te opresti si ea pentru ca te-a jignit.
Ai rabdare, daca o iubesti. Nu insista prea mult pe tema asta, daca ea nu vrea... Si cati ani are prietena?
E normal ca dupa ceva timp impreuna, relatia sa avanseze putin.

| Tigrilă a răspuns:

ANA esti o cretina cu toate respectele :*

| Mik3 a răspuns:

Impacate, te culci cu ea si ii dai papuci...winking

| RicăPăturică a răspuns:

@ana
Sa stii ca nu trebuie sa vorbesti asa urat, poate ca asa tie ti s-a intimplat tie, inseamna ca nu stiai pe cine ai langa tine.Dar gandeste-te ca baiatul este impreuna cu acea fata de un an si inteleg ca o iubeste. Dupa o relatie sexuala de obicei cuplul devine mai apropiat. chestii pe care nu cred ca ar trebui eu sa ti le enumar :-)

@George000
Depinde de ce varsta aveti amandoi si daca este virgina. Cat despre reactia ei, nici mie nu mi-ar fi convenit,poti sa o ierti, asta nu e motiv de despartire. Un sfat: incearca sa nu ii mai reprosezi dar nici sa fii catelusul ei, fii mai tandru si surprinde-o cat de des poti cu lucruri bune, fa-o sa zambeasca si sa aiba incredere mai mare in tine. asa te va considera persoana potrivita cu care sa isi inceapa viata sexuala.
Daca nu o mai iubesti si vrei doar sa eu tragi din distractie, mai bine nu o amagii pe biata fata.

| RicăPăturică a răspuns:

De acord cu mr. Tigrilă

| ana_2324 a răspuns:

Cum adica''sa o iert''? cred ca tu glumesti! ce crezi ca a gresit? poate are incredere in tine dar daca are nu inseamna ca trebuie sa fie tarfa ta! in plus daca se va intampla si o vei dezvirgina recunoaste ca ti-ai pune palma in fund si ai pleca la alta! ea nu stiu a gresit cu nimic mai ales daca ti-a zis deja ca nu are chef sa faca sex! si tu daca stiai trebuia sa respectiu asta pentu ca ''Sti ca o sa te astept pana esti pregatita''saar traduce ca tu de aia esti cu ea si ca ti neaparat sa faci sex! deci cereti scuze, spuei ca a fost nesimtit nerespectandu-i donta si sarut-o!

| seneorita a răspuns:

Chiar nu sa purtat ca o nesimtita, daca nu este gata pentru asta inseamna ca nu trebuie sa aveti nimic, nu o poti impune cu forta,

| seneorita a răspuns:

Pentru a demonstra ca te iubeste nu trebuie anumit prin pat, asta nu-i dragoste

| AwesomeGirl a răspuns:

1 an? Ar trebui sa iti pupe picioarele ca ai asteptat atathee hee Mai acordai o sansa si vezi ce se intampla. Spune-i ce simti si poate o pui si pe ea pe ganduriwinking poate pana la urma o sa iasa ceva smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost. Iubirea nu se rezuma la sex. Prostule.

| FuuTonN a răspuns:

Ati gresit amandoi daca sunteti minori tongue impacativa happy

| deyniel a răspuns:

Tu se pare ca prietena ta ie cam sfioasa iti sugerez s-o iei mai usor cu ea si mai bine s-o intrebi cand ie pregatita de ce vr tu sa incrti.