| Miia_3634 a întrebat:

Deci ma simt revoltatalaughingstraight face. Am fost cu primul meu prieten 6 luni, dupa ne-am despartit dintr-o prostie.ok.am pastrat legatura, vorbeam in fiecare zi, mi-a zis de cateva ori sa ne impacam dar am zis nu, nu vreau sa sufar si mai mult pentru ca a facut cateva greseli.in fine.de fiecare daca cand il refuzam el se impaca cu fosta lui prietenalaughing. bine la ei e ceva virtual, e clar ca nu tine la ea dar e o copila mica si nu-si da seama, el crede ca asa ma face pe mine geloasa sau? precizez ca am 15 ani iar el 17happysuntem din acelasi cartier.Vineri am vorbit ultima data cu el, am observat ca se impacase iar cu `fosta lui prietena` asa ca i-am dat pace tot weekendu si nu i-am mai zis nimiclaughingm`am gandit ca daca vrea sa vorbim se baga el in seama.si acum seara mi-a zis ceva de genu:de la un timp nu ma mai bagi in seama, asteas fite...pai?straight facem`am enervat si i-am zis ca fite are el, adica asa se trezeste el sa`mi zica asa ceva? pana la urma ce i-am facut? ne-am certat si ne-am dat si ignore p mess reciproc, i-am trm un sms dar nu mi-a mai raspuns. cei cu el? eram prieteni bunistraight face! mersi ca ati avut rabdare sa cititi.:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce imatur e prietenul tau,fostul,ma rog!
Se comporta exact ca un pusti de la gradinita care,daca s-a certat cu prietenul de joaca, fuge repede sa fie consolat!
Probabil are mare nevoie sa-l lasi sa mai creasca.
Il ucide faptul ca, desi te vrea nu te mai poate avea!
In 6 luni cat ati fost impreuna a inteles valoarea si superioritatea ta.Acum,daca v-ati despartit,incearca toate trucurile ieftine cunoscute,doar,doar te-o aduce inapoi,dar nimic nu-i reuseste si chestia asta il turbeaza!
Lasa-l sa se comporte cum vrea,dar nu te astepta sa fiti "prieteni".E timpul sa pui, intr-adevar, punct.Si sa nu-i mai dai importanta.
Totul s-a terminat.Nu mai spera nici tu, nu-l mai lasa nici pe el sa spere.
Continua-ti viata.
Povestea asta te tine pe loc, inainteaza!
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| Prigatdevisine a răspuns:

Ce revoltata esti smug laughing
Tu stii mai bine ce e intre voi si ce fel de persoana este el! Stiu cum e sau cel putin cum te simti cand se comporta oarecum diferit cu tine. Adica banuies ca tu nu mai tii la el.dar totusi de doare cand vezi ca se comporta altfel. E aiurea :-s Ehh.lasa o sa treaca totul, o sa-l uiti smug e mai bine asa. Ia gataaaa! Baietii care fac faze de-astea trebuie tratati cu indiferenta big grin
Mi-a facut placere sa raspund la intrebarea asta big grin ai grija de tine :* te pupacesc :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa suntem noi fetele laughing ofensate si revoltate...ma rog :d astea sunt copilaii...cand o sa cresteti putin mai mari si o sa va amintiti toate chestiile astea o sa va amuzati :p