| anonim_4396 a întrebat:

Deci... mie imi e km rusine ca vreau sa mi incep viata sexuala si am o problema cu sanii, am sfarcuri km ciudate :d adica ies doar dk e frig in rest... ce as putea face?

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Aia ce spui tu nu e "o problema"! Problema e in mintea ta, lipsita de informatii corecte! La marea majoritate a fetelor/femeilor, sfarcurile se intaresc si ies in evidenta doar sub efectul excitatiei specifice, sau la schimbul brusc de temperatura cald-frig! Nu te arunca asa, aiurea in butoiul cu sex! Cauta si aici, in arhiva, sau pe net si invata despre Petting! Te poti simti extraordinar de bine si satisfacuta si asa, si ramanand si virgina, cel putin pana la 18 ani+! Mare atentie la igiena manuala si locala! Spalat obligatoriu pe maini imediat la intrarea in casa! Amandoi!

nony
| nony a răspuns:

Fa sex afara, in frig. O sa-ti iasa sfarcurile, ochii, sufletul si mai nou un pui de gripa. Dupa cum scrii ori ai 13 ani, ori intrebarea e la misto.

nony
| nony a răspuns:

Criss86. tu nu stii ca acolo unde o baga e cald?hee hee Stii ce sunt curios? Daca el este de acord sa iasa afara doar sa vada doua sfarcuri.rolling on the floor

| CevaNormal a răspuns:

Hey calmeaza-te ca asta nu e o problema, tu de parca ai vrea sa fii fata perfecta pentru baiatul dintai happy, ar trebui sa compensezi asta prin altceva ce ai super tare, sa admitem fund, etc happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ai grija cu cine iti incepi viata sexuala conteaza sa fii pregatita si ca aceea persoana sa te iubeasca. da-i naibii de sanii el te iubeste pentru ceea ce esti tu.nu suntem toate perfecte Lasa rusinea

| Paris a răspuns:

Cati ani ai? 13? daca da, pune mana pe carte si lasa sexu, ca nu iti aduce nicio placere (sper sa nu imi creasca nasul) Daca ai mai putin, zi-mi unde stai ca sa iti trimit niste bataie la pachet, daca ai mai mult de 13, inseamna ca ai maxim 16 ceea ce inseamna ca trebuie sa te gandesti din nou la invatat. Apoi exista posibilitatea sa fii vreo fata mare de 35 de ani, dar asta nu cred. daca te deranjeaza sfarcurile tale si spui ca "nu ies" stai cu sutienul pe tine laughing

| 31957319 a răspuns:

Eu iti pot demonstra contrariul. Nu doar cand ii frig happy...
Cine o va face cu tine, o va face ca te iubeste...
I-as putea sugera lui, sa o faceti afara ( sper ca sti de gluma ).

| dragutza a răspuns:

Daca te iubeste si tine la tine cu adevarat nu te va respinge! doar ca sa te ajute: stinge lumina! rolling on the floor

| criss86 a răspuns:

@nony Pai daca ii ingheata la baiat?laughing ramane fata doar cu gripa

| alex89 a răspuns:

Pai dc vrei sa-ti incepi viata sexuala, ai ca cine sau ceva arde,,,, in primul rand cati ani ai, ai un partener stabil, sau doar vrei o incepi cu oricine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce o fi asa amuzant...glume expirate, nu am 13 ani am aproape 18, am intrebare pentru ca mie mi se pare ca am o problema nu ca sa faceti voi misto!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu ai sa-ti mai incepi viata sexuala din cauza asta si ai sa mori virgina ...maturizeaza-te si sari pa el fara jena (crezi ca el o are mare?)lolz

| beatrice90 a răspuns:

Asta e ceva normal, nu te speria, pentru atata daca chiar vrei sa iti incepi viata baiatul cu care vrei sa o faci si te iubeste atunci trebuie sa te iubeasca si asa nu fi speriata, nu numai tu esti in cazul asta, succes

| hapciucalipta a răspuns:

Nu cred ca este o problema... te asigur eu ca o sa. i adore mai ales ca esti mai speciala happy

| anka_3741 a răspuns:

Daca esti sigura in pwersoana iubita poti sa o incepi.nu trebuie sa iti fie rusine cu sfarcurile ca asa sunt ele l virgine

| simi02 a răspuns:

Si nu inteleg care ar fi problema? fiecare este asa cum l-a lasat Dumnezeu.Rusine nu are de ce sa iti fie, daca lui ii place de tine inseamna ca te place pentru cum esti, si nu pentru o anumita parte a corpului. happy Si un sfat. Lasa rusinea! Curaj!