| AndreeaKrb a întrebat:

Salut, am si eu o mare problema. Am aproape 17 ani si am sanii foarte mici, am evitat sa imi incep viata sexuala din aceasta cauza, vreau si eu niste sfaturi, ce as putea face? ce exercitii? va roog puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| UPT a răspuns:

Din cate stiu eu, sanii au doua perioade in care se dezvolta destul de mult (in afara de cea in care se dezvolta tot organismul) si anume: Prima perioada este imediat dupa ce iti incepi viata sexuala, iar cea de-a doua perioada este cand ramai gravida.
Nu recomand inca cea de-a doua perioada.winking

| ciprian_7143 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa inveti sa te placi asa cum esti,nu ai sani prea mici,asa sunt ei. Daca vrei sa ii ai mai mari, trebuie sa mai cresti ca sa iti pui implanturi, ceea ce nu te sfatui.Viata sexuala las-o pe mai tarziu,nu ca,vezi doamne,trebuie sa te mariti fata mare ci pentru ca esti, inca, prea tanara.Crede-ma ca nu vrei sa stii consecintele inceperii unei vieti sexuale premature! Nu ai sani mici pentru ca sunt ai tai. Iubeste-i ca si pe celalalte parti ale corpului/numai bine!