| georgi002 a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat si e foarte dulce. Specific ca am 16 ani si el e mai mare ca mine cu 2 ani. E in scoala cu mine si ma stie asa din vedere. IA zis unei colege de a lui ca sunt draguta dar ca nu ii place ca sunt timida si ca nu imi va da id doar daca ma duc eu la el. Mie mi se pare ciudat sa ma duc la el din moment ce nu ne cunoastem de loc.Cum sa intru in vorba cu el? help!

Răspuns Câştigător
| mady_6656 a răspuns:

Il placi? atunci ce mai astepti? impiedica-te in bratele lui intr in vb cu el un buna etc si ii ceri id succes :*

2 răspunsuri:
| fetitzacufitze a răspuns:

Phai e cam naspha sa ai un prieten mai mic ca tine... dar daca va placeti e ok big grin pai pentru inceput ar trebui sa ii spui buna ce faci si restul vine de la sine :*winking

| stefyyfets a răspuns:

Paithinking parerea mea este ca r trebui sa faci ce a spus si ''fetitzacufitze''winking
Nimic mai mult. O sugestie; Nu fi insistenta!