| fetitzaTa a întrebat:

Deci mie imi place de un fost coleg(am fost cu el in clasa doar un an ca dupa m-am mutat la alta scoala)cand eram in clasa lui nici nu il cunosteam bine. nu vorbeam deloc nici macar nu ne salutam dar acum ceva timp m-am intalnit cu el pe strada, era cu o fata, el bine inteles ca nici nu ma salutat doar s-a uitat la mine si a plecat mai departe...atunci s-a intamplat minunea si m-am indragostit de el
am vb cu un prieten de al lui cu care ma inteleg si eu ok si mia sp ca are prietena si nu ma place in definitiv ca nu am nici o sansa...acum sunt obsedata de el :il visez noaptea ma uit la hi5 zilnic, a trecut aproape 4 luni de cand sunt moarta dupa el si nu stiu ce sa fac i-am dat add pe mess dar mi-a dat ignor singurul lucru care la facut e ca mia comentat o poza de pe hi5 meu da m-a facut,, ratata" deci nimic de bine
ce ar trebui sa fac, sunt inebunita dupa el va rog ajutati-ma cu niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Shagun a răspuns:

Raspunsul meu : Nimic.
Nu e gluma, il vei uita curand, mai ales daca mai ai parte de niste intalniri gen aia de mai sus. Tu vrei, el nu vrea, voi nu vreti. Asa e... nu incerca sa o modifici ca nu iese. Iti spun sincer... poate si din proprie experienta ( pe care cred ca o avem toti ). E imposibil sa obti tot ce vreiwinking

4 răspunsuri:
| BeBBeN1SR a răspuns:

laughing Ai probleme cu hormonii? Eu una, cred ca esti obsedata. Pana sa-l vezi cu gagica-sa, nu ti a atras atentia... Pana sa te ignore complet, nu te a interesat. Ciudat, nu crezi? laughing
Mi se pare ca tocmai pentru ca nu l poti avea, te atrage...
4 luni? Wow... Ubita, nu stiu ce sa zic! N-ai putere de caracter. Da-o dracu de dragoste! N-ai demnitate?
Tie ti-ar place daca de exp tu ai fii cu el, iar ea ar face ce faci tu? Respecta relatiile! Si, apuca-te de citit, de plimbat caini. Fa ceva nou!

| EnterSandman a răspuns:

Haha...nul mai stresa.nici mie nu mear place sa imi faca o fata asa ceva.sa ma scoale pe mine noaptea.sa-mi zica nu-s ce, deja devine stupid, ati zic sa te linistesti sa lasi baiatul in pace sa asi vada de prietena lui, alt ceva, e treaba ta

| niki_8739 a răspuns:

Pai se pare ca intr'adevar nu ai nici o sansa... unica solutie este sa-ti sustragi atentia cu altceva.activitati.poate iesi cu altcineva. Dar serios nu are nici un sens sa te mai gindesti la el. Daca te'a numit ratata.mai e si un nesimtit...deci nu merita

| cevasacru a răspuns:

Buna
in primul rand iti trebuie niste implanturi de silicon, dupa aceea 2-3 operatii estetice dupa care te epilezi pe picioare, daca nici asa nu merge iti scoti si aparatul dentar si ar trebui macar sa-i atragi atentia... funda?big grin