| Gabica a întrebat:

Deci, mie imi place muuuult de tot de un baiat care are iubita, sau cel putin avea si acum are la status asta:"cand ma gandesc la tine imi aduc aminte de noi, cand imi aduc aminte de noi iti cer sa fii linga mine mineral dar nu iti cer sa te intorci iti cer sa fim prieteni"(am dat copy&paste, asa ca nu tipati la mine ca nu are punctuatie). Presupun ca s-a despartit de prietena lui pentru ca el nu e tipul ala de persoana care isi pune tot felul de statusuri doar ca sa se afle in treaba. Ce credeti, ar trebuie sa ii spun ca il plac si ca vreau sa fiu cu el? Sa il mai las un timp sa isi revina dupa despartire? Sau sa fiu eu cea care il "consoleaza"?
P. S.:Am si o mica banuiala ca ma place, dar nu sunt sigura.

2 răspunsuri:
| CapshuNiikaXd a răspuns:

Spune`i ce simti de exemplu. vorbeste cu el, asculata`l... Si fa`l sa se simta bine, isi va da seama singur ca tii la el. Mereu baietii trebuie sa faca primul pas big grin Iar fetele restul`

| sorelina98 a răspuns:

Spune-i ca iti plc de ellove struck
si daca spune ca nu-i plc de tine spune-i ca puteti ramane prieteni so\i poate in timp.:Xwinking