| Alexandra_Alexa_2000 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de despartire adica de parere de bine ca s-a despartit el de mine ca am aflat ce fel de baiat era ma ajutati va rog crying :* :* :*

1 răspuns:
| ValentinnaV a răspuns:

Pai..statusurile nu te ajuta prea mult.o sa pari cam ciudata.dar na toti facem asa laughing Te ajut eu :*

1.Si daca as fi stiut ca pleci nu ti-as fi zis ca imi mai pasa ca era clar ca nu-ntelegi.
2.Am sa presar durere si lacrimi reci
Am sa iti distrug sufletul pana'i sa intelegi
Ce iubesti nu poti sa renegi.
3.Si nu-i nimic ca ai pleca.O sa plec si eu, mie o sa-mi para bine tie o sa-ti para rau.
4.Ai plecat? Nu-i nimic, o sa te intorci.Pacat ca nu o sa mai ai la cine.
5.Sunt in punctul in care nu te mai pot intelege, Te rog intelege intre noi de fapt nu merge, Si nici unul din noi nu poate sa o nege.
6.Si poate as fi mai cerut o sansa dar ar fi fost tot una falsa.
7.Am inteles ca totul s-a terminat, dar intelege si tu ca e greu de uitat.
8.Tu,rămâi cu cei pentru care m-ai dat deoparte.Nu dau nume că oricum ce ne-am propus e acum departe.
9.De ce să mă gândesc la cei care au plecat de lângă mine de bunăvoie, când pot, la fel de bine, să mă gândesc la cei care mi-au rămas alături.
10.Am vrut sa te urasc din toata inima dar mi-am dat seama ca daca nu meriti nici macar iubire, ura in niciun caz.

:* Sper sa iti placa. happy