| anonim_4396 a întrebat:

Deci orice raspuns e bun atata timp cat e in ton cu intrebarea. Azi m-am combinat cu o fata. Am ajuns cumva ca era vorba sa o sarut normal... am sarutat-o dar ea a continuat cu mozolu pana n-am mai rezistat de frig ca eram afara. Si si cand ne-am luat la revedere cand am dus-o acasa am vrut s-o sarut simplu da ea - mozol laughing. Credeti ca e ok, asa stie ea sau ii ceva obsedata rolling on the floor ca pana acum nu era chiar asa curajoasalaughing (ei ii place destul mult de mine din ce am inteles) laughing Care e urmatoru pas acum daca am prietena ce fac trebuie sa o tratez mai diferit ca si pana acum sau tot asa sa o fac sa rada, sa se simta bine etc laughing.

14 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Îi place mult de tine, nu e obsedată...
Totul vine de la sine, nu există "pași".
Ai grijă de ea, respect-o, nu fii "bădăran".
Fetele sunt sensibile.
Mult succes!

| RedHeart a răspuns:

Cand te ia si te linge si te perpeleste fi sigur ca e cu buna intentie laughing iar despre urmatoru pas fi cat mai natural ca din cauza asta te-a placut... nu sa te schimbi acum.

| Emena a răspuns:

Urmatorul pas? Comporta-te asa cum ai facut-o si pana acum

| unknownn a răspuns:

La ce *** iti faci prietena cand tu nu stii pe ce planeta traiesti? straight face

Răspuns utilizator avertizat
| papusica987 a răspuns:

Da tb sa iti schimbi putin atitudinea. fi mai romantic, sarut-o, tine-o de mana, vorbeste-i frumos, alint-o ca doar e iubita ta.

| Terminatorul2 a răspuns:

1 citi ani ai?
si dupa o sati raspun

| Molecula a răspuns:

Tu cred ca esti singurul baiat caruia nu-i place sa se sarutehappy pur si simplu ea crede ca iti place si vrea sa te. faca fericit, o sa te inveti in curand ai o sa vrei intruna. Si da, trebuie sa o bagi in seama sa simte ca esti alaturi de ea, sa o faci sa rada, sa se simta bine si sa nu o prea superihappy

| mariass a răspuns:

Fii tu! Nu te comporta diferit, de ce ai face asta?! Fa-o sa rada, sa se simta bine in prezenta ta, sa se simta in siguranta. Nu inseamna ca e obsedata laughing, poate asa ii place ei mai mult, fiecare e cu gusturile lui. happy

| DarkFaust a răspuns:

Frate,parerea mea este sa te porti frumos sau cum te-ai purtat cu ea pentru ca daca chiar o placi si ea te place nu are rost sa te porti diferit cu ea si faza cu mozolul mnustiu ce sa zic fiecare saruta cum doreste adic vrei sa spui ca nu iti place sa fii mozolitlaughing)), nu cred ca e ceva gresit in asta.happyCred ca este ceva absolut normal!happy

| OvidiuCR7 a răspuns:

Bulangiule...unde ai gasit fata aia?laughing)

| annniiiiis a răspuns:

E normal sa va sarutati..Si nu inteleg, care-i problema daca-i place cum saruti ar trebui sa "fii mandru". Urmatorul pas? Care sa fie? Sa va indragostiti unul de altul?

| CrazyAngel01 a răspuns:

laughing daca e putin schimbata inseamna ca vede ceva mai mult in tine decat intr-un prieten obisnuit..Adica nu e obsedata, probabil e trecuta prin viata si incearca sa te faca sa o placi si tu la fel de mult. Faci foarte bine ca nu o plictisesti..bine nici tu nu trebuie sa exagerezi cu glumele. Cand e vb de ceva serios, fa-te ca iti pasa si ajut-o cu un sfat bun ca sa se simta bine si sa te tina cat mai mult cu ea. Bafta!