| anonim_1471 a întrebat:

Deci pentru inceput, multumesc celor care mi-au dat sfaturi in legatura cu
"povestea de la munte"...acum am alta problema. mi-am facut curaj si i-am zis tipului ca imi place de el(nu a fost intentionat, fara sa vreau i-am zis)si nu s-a schimbat nimic in comportamentul lui.(P.S.nu ne-am intalnit inca fata in fata). pe messenger nu vorbeste cu mine(doar in seara aceea a vorbit, si de atunci punct; mai ma suna din cand in cand sa intrebe de fratele meu, dar atat)ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma.stiu ca are prietena dar il iubescccccc! PLSSS DAU FUNDA:X:angrymultumesc pentru timp)

2 răspunsuri:
| ddanaraluca a răspuns:

Spune-i ce sentimente ai, exprima-ti sentimentele liber! Cere-i parerea lui si incearca sa il faci sa stie ceea ce simti!
Asta e cea mai buna cale, dar sa o faci fata in fata, atunci cand ii vei zice
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mazga.