| Cocolinoo25 a întrebat:

Deci`, primul iubit `, nu se uita`batting eyelashes`, dar prima iubita se uita` >: `?`

Răspuns Câştigător
| wyzy a răspuns:

Eu am 19 ani si nu am putut uita prima yubyre, de ex daca in gresiala mai vad poze cu ea, pe fb. incep sa imi aduc aminte de ea si de clipele petrecute impreuna, cu tootu ca acum am prietena, si nu mai am nici o tangenta cu acea, fata, dar a ramas acolo, undeva in sufletul meu, inprimata bine rau de tooot,,, deci eu nu am putuut uita prima yubyre,,

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Periuta mea de dinti este albastra. oare o periuta de dinti galbena spala la fel dintii?
Voi ganditi inainte sa puneti intrebari?

| costellodonatz a răspuns:

Prima felatie nu se uita!

| rusel a răspuns:

Depinde acum de persoana, nu conteaza ca e fata sau baiat, daca a iubit cu adevarat si sincer nu uita( asa usor)

| RamooNebunik a răspuns:

Prima iubire nu se uita niciodata orice ar fi fata sau baiat big grin

| roxanabombonik a răspuns:

Daca pimul iubit nu se uita se uita prima iubita... cum ar fi sa uit ca am fost in clasa I si sa nu uit ca am sot a VII-a logica