| raluca01 a întrebat:

Deci...sa incepem Imi place foarte mult de un baiat care este mai mare cu 2 ani decat mine, si care este placut de mai multe fete de la mine din clasa.
cand iesim pe starda sa stam pe banca sau in parc el spune ca celelalte fete il enerveaza si le vorbeste mai urat in gluma si le pune porecle si se cearta si se bate in gluma cu ele, in schimb pe mine cu ma prea baga in seamasadadica ma baga in seama, dar nu ca si pe ele, cu mine mereu se poarta fumos si incearca sa ma impresioneze, e de bine, adica c credeti, ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| anonimatus a răspuns:

Daaaa te place sigur. cu celelalte fete se joaca pentruk le considera zdrente dar pe tine te place:X:X

1 răspuns:
| nesuferit a răspuns:

Nu.Adica daca zici ca il plac fetele, nu cred ca e un baiat timid.Si daca nu e timid crezi ca daca te-ar placea ar sta sa iti zambeasca firav si dulce, poate poate te prinzi ca el simte ceva pentru tine... NU. Daca lui i sar parea ca esti "buna" ti-ar spuneo direct
Pace