| anonim_4396 a întrebat:

un baiat m-a placut si nu stiu daca ma mai place dar se poarta cam urat cu mine dar totusi ma baga in seama. Vreau sa stiu ce sa fac. Dau funda.Scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| milimario a răspuns:

Intreaba-l daca te mai place, dar inainte poartate ffffff frumos cu el, invita-l la suc, cu bicicleta etc si dupai intreaba-l el 99% o sa zica da si o sa fiti iar impreuna, tine minte un baiat vrea CEL MAI MULT SA FIE BAGAT IN SEAMA DE FATA CARE IL PLACE. BAFTA xD funda?

2 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Nu-ti cere scuze oh go on. Ii categoria potrivita pentru intrebarea ta :*!

Cativa baieti se exprima altfel big grin. Cativa baieti te lovesc, sau te injura ca sa-ti atraga atentia oh go on. Sau in cazul tau se poarta urat cu tine.
Aici sunt 2 variante :
- ori se poarta asa cu tine ca sa-ti arata ca inca ii place de tine
- ori ii un nesimtit care isi bate joc de tine oh go on.

dar nu te dejcuraja big grin. Incearca sa vb cu el, sa vezi daca ii place de tine, vezi ce simte happy.
Bafta :*!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cum adica se poarta urat cu tine dar totusi te baga-n seama?
Adica te baga in seama cand te ia la misto sau ce-ti mai face el?
Daca se poarta urat cu tine eu cred ca nu te place. Dar pentru orce eventualitate poti sa pui pe cineva sa-l intrebe[prietena ta cea mai buna, daca ai sau o pers mai apropiata].
Bafta!