| AngiiiBlake a întrebat:

Deci.sa va povestesc.vara trecuta mi-a placut de`un baiat. iar el doar m`a folosit.acum ii place lui de mine.si am vorbit pe mess si vrea un sarut de la mine.si i-am zis ca o sa i`l dau. o sa vina si ziua aia cand o sa ne intalnim pe`afara. dar problema e ca sunt prea timida sa-l sarut. e primul meu sarut sa zicem.ma puteti` ajuta`?happy

Răspuns Câştigător
| liveincolors a răspuns:

Important e daca tu il mai placi. Primul sarut e foarte important, o sa-l tii minte mult timp. E bine sa fie cu o persoana potrivita, pentru care sa simti ceva. Si cum au zis si ceilalti, nu trebuie planificat. Eu sunt de parere ca, cu cat te gandesti mai mult si "pregatesti" momentul, cu atat o sa iasa mai prost.

7 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

De ce incerci sa planuiesti totul? Lasa sa mearga toate de la sine... e mai frumos...
Dar daca spui ca te-a folosit, nu inteleg de ce ai mai incerca odata... tu sti...

| Dan a răspuns:

Sa ii faci o surpriza de ziua lui, cand mergi la el, sa ii dai cel mai frumos cadou "o sarutare" din partea ta.Noroc!

| marcelan25 a răspuns:

Pai... daca te-a folosit, cred ca ar trebui sa il ignori si sa nu mai vorbesti cu el. Daca s-a folosit de tine o data, o va face din nou. Oricum decizia iti apartine. Bafta!

| max_4494 a răspuns:

Cand dai ceva cuiva trebuie sa merite. Daca baiatul merita da-i omului ce vrea.

| cucu :> a răspuns:

Nu iti planifica primul tau sarut pentru ca de asta o sa-ti amintesti mereu sad
Parerea mea este sa lasi sa vina totul de la sine.
Cum te`ai simti sa te duci la acea intalnire si sa astepti sa te vezi cu el doar ca ti-a spus el sa te saruti? E ca si cum ai planifica in ce mod de saruti.cat timp.french kiss sau nu.
Cu cat e mai mare surpriza cu atat e mai frumoasa big grin
Bafta!

| AngiiiBlake explică:

Deci`. nici nu va spun. i-am dat inca o sansa.si sa va spun cum s`a intamplat`laughing. Am mers in oras cu o prietena sa ne cumparam haine`big grin si ne-am intalnit cu el in oras.era cu inca doi prieteni.si ne-a scos pe totsi la un suc. a facut el cinste`winking si am ramas pe banca doar noi doi. ceilaltsi au plecat pana afara.si mi-a cerut sarutul` si i-am zis ca nu si s`a indepartat de mne.si atunci m`am apropiat eu` de el si l`am sarutat`love struck a fost foarte frumos`!love struck primul` sarut`love struck desi a fost cu limba a fost un sarut de milioane`!love struck al doilea a inceput ca si primul` si apoi a venit french kiss`love struck

| Miu_6243 a răspuns:

Pai parerea mea este ca daca tea folosit nu ar trebui sai dai niciun sarut.Sti sigur ca el te place? Poate vrea din nou sa te foloseasca.In fine.Ar trebui sa te interesezi mai mult de intentiile lui sau sa comunici mai mult cu el.In legatura cu sarutul, daca chiar vrei sal saruti.Lasa lucrurile sa vina de la sine.Sunt sigura ca atunci cand o sa va intalniti pe afara, daca te place asa cum spui, o sa vina el la tine.Bafta!