| kameliandreea a întrebat:

as vrea sa vorbesc cu un baiat pe mess, insa problema este ca nu stiu despre ce sa vorbesc cu el.nu ne-am mai vazut si nu am mai vorbit de mult timp...eram foarte buni prieteni.ne-am cunoscut chiar de ziua mea.big grinma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vorbiti despre ce ati mai facut, faze amuzante.

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca nu te baga el in seama,baga-l tuhappyIntreba-l ce mai face, cum o mai duce etc.Tu il cunosti mai bine, sti ce aveti in comun si asa gasesti mai usor un subiect de discutiehappy

| alex19ani a răspuns:

Ia yd_ul meu si sa vb cosmin148