| yappi a întrebat:

Deci stateam azi cu prietenul meu si vorbeam de ziua mea de nastere care se apropiewhistling. Am spus ca o sa il invit pe el si pe prietenele mele la o pizza si suc si eu fac cinste.Mama a spus ca poate o sa se simta naspa daca is numai fete si as putea daca vreau sa mai chem un baiat dar cand i'am spus prietenului meu a spus ca nu are nevoie sa mai invit pe nimenihappy. A zis ca daca vreau sa mai invit un baiat sa il invit pe frateso. Ce sa inteleg din asta? Cum sa interpretez raspunsul sau? FUNDA:*

4 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Ciudat raspuns! Normal e sa le spui prietenelor tale si ele sa iti zica pe cine ar mai vrea sa inviti... poate faci si "fapta buna" happy

| Sonny a răspuns:

Hahaha, dc trebuie sa interpretezi raspunsul lui?

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mie mi se pare ok ce a zis, adica initial nu a vrut sa mai vina niciun baiat pentru ca el se va simti bine doar cu tine, insa daca tu ai zis ca ai vrea sa mai vina cineva a zis ca cel mai bine e fratele lui pentru ca sunt mai apropiati si cred ca voi doi deja va cunoasteti.La multi ani de pe acum :* multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e normal. nu vrei sa se simta naspa, atunci ia-l pe fra-su...probabil ca a vrut sa zica ca ai mama ta are dreptate si ca s-ar simti prost, iar daca voi o sa incepeti sa chicotiti si alte porcarii de fete, el o sa-l aiba pe domnu' fra-su langa si totul o sa fie perfect